Artwork

Conteúdo fornecido por Szósty Set. Todo o conteúdo do podcast, incluindo episódios, gráficos e descrições de podcast, é carregado e fornecido diretamente por Szósty Set ou por seu parceiro de plataforma de podcast. Se você acredita que alguém está usando seu trabalho protegido por direitos autorais sem sua permissão, siga o processo descrito aqui https://pt.player.fm/legal.
Player FM - Aplicativo de podcast
Fique off-line com o app Player FM !

Czy odżywająca ZAKSA ogra Halkbank? Nimir i N'Gapeth na drodze do 1/4 LM | Plusliga 2023/24 #12

1:13:02

Compartilhar

Manage episode 398559182 series 1745941
🛎️Wystaw naszemu podcastowi ocenę 5/5 i daj znać co sądzisz o odcinku? Zostaw też łapkę w górę i daj znać w komentarzu co sądzisz o naszym ostatnim materiale - to dla nas bezcenne, dzięki! ZAKSA po dramatycznym zwycięstwie nad Knackiem Roeselare awansowała do kolejnej rundy siatkarskiej Ligi Mistrzów. Na drodze do ćwierćfinału stanie turecki Halkbank Ankara, obecny lider rodzimej ligi. Nimir, N'Gapeth, Ma'a, Perrin i spółka to w obecnej sytuacji kędzierzynian przeszkoda w zasięgu obrońców tytułu? Kto jeszcze powinien zameldować się w ćwierćfinale? W Pucharze Challenge wygodnego rywala natrafił Projekt Warszawa - fiński Akaa Volley nie powinien sprawić kłopotów rozpędzonej ekipie Piotra Grabana, dla stołecznych to ostatni krok do finału. Z kolei w pucharze CEV polski bój o półfinał - Asseco Resovia czy Aluron CMC Warta Zawiercie? Słów kilka powiemy również o sytuacji w PlusLidze. Tuomas Sammelvuo zwolniony z Zaksy! Czołówka Plusligi zrobiła swoje pewnie wygrywając w 17. kolejce, a walka o czołową ósemkę coraz bardziej zażarta. Możesz już nas wspierać również za pośrednictwem portalu Patronite: https://patronite.pl/Szostyset Za każdą złotówkę wsparcia dziękujemy i obiecujemy, że wykorzystamy ją dobrze! ❌Obserwuj nas Twitterze: https://twitter.com/SzostySet 👍Polub nas na Fejsie: https://www.facebook.com/6tyset 📷Śledz nas na Instagramie: https://www.instagram.com/szostyset 🎙️Słuchaj nas w podróży na Spotify: https://open.spotify.com/show/2YWOX7UzCGxqhRHrxYtifk?si=990c66ef33354b60 🎬Spis treści odcinka (00:00) Kim jest Halkbank Ankara - rywal @ZAKSA-Kedzierzyn-Kozle w barażąch o ćwierćfinał Ligi Mistrzów (10:46) Jak silny jest Halkbank na tle czołówki ligi? Sporo rotacji w składzie Turków. (18:04) Czy Ngapeth jest w gazie? (19:45) Zagrożenie ze środka siatki w Halkbanku? (24:35) Nieudane Klubowe Mistrzostwa Świata drużyny z Ankary. (29:08) Nimir to najlepiej punktujący gracz ligi tureckiej, ale koledzy z drużyny odstają. (33:05) Czy widać już na boisku lepszą Zaksę? (38:39) Projekt Warszawa mocnym faworytem w dwumeczu z Finami. (40:09) Niesamowity rekord punktowy Mateusz Bieńka! Aluron CMC Warta Zawiercie rozegra bratobójczy pojedynek z Asseco Resovią w Pucharze CEV. (47:33) Całkiem równy mecz Resovii z Jastrzębskim Węglem, ale wyrachowany lider tabeli domknął wygraną w 4 setach. (57:57) Gładka wygrana Bogdanki LUK Lublin z PGE GiEK Skrą Bełchatów. (1:02:05) Złe wejście w mecz Barkomu Każany Lwów i łatwa wygrana konsekwentnego Projektu Warszawa. (1:03:55) Kolejna kontuzja Szerszenia, rozchwiany Indykpol AZS, chaos boiskowy i narastająca irytacja po porażce 2:3 z PSG Stalą Nysa. (1:08:50) Świetny Gomułka i Formela pomogli Enei Czarnym Radom wygrać kolejny mecz u siebie - tym razem ze Ślepskiem Malow Suwałki.