Artwork

Conteúdo fornecido por Trela & Wojtowicz and Amp; Wojtowicz. Todo o conteúdo do podcast, incluindo episódios, gráficos e descrições de podcast, é carregado e fornecido diretamente por Trela & Wojtowicz and Amp; Wojtowicz ou por seu parceiro de plataforma de podcast. Se você acredita que alguém está usando seu trabalho protegido por direitos autorais sem sua permissão, siga o processo descrito aqui https://pt.player.fm/legal.
Player FM - Aplicativo de podcast
Fique off-line com o app Player FM !

Wizytówka Tułacza, najlepszy mecz Myśliwca. Zagłębia trzeba się bać. Kolejka sensacji w Ekstraklasie

1:16:48

Compartilhar

Manage episode 424993800 series 3581414

Po przerwie na kadrę Ekstraklasa znów stanęła na głowie. Faworyci przegrywali z zespołami z dołu tabeli, nawet jeśli w meczach wyglądali całkiem nieźle. Druga wygrana Puszczy Niepołomice sprawia, że połowa ligi tradycyjnie jest zagrożona spadkiem. A Zagłębie Lubin po cichu szykuje się na wiosenny szturm. Podcast po 16. kolejce Ekstraklasy.

00:01 - 12:45 - Stal zasłużyła, by wygrać, ale Pogoń nie zasłużyła, by przegrać;

12:45 - 23:00 - Najlepszy mecz Widzewa Myśliwca

23:00 - 34:20 - Cracovia daje znak życia w Częstochowie;

34:20 - 45:30 - Najtrudniejszy moment Runjaicia w Legii;

45:30 - 50:10 - System wartości Jagiellonii Białystok;

50:10 - 60:30 - Gol wizytówka Tomasza Tułacza;

60:30 - 67:30 - Ruch bez efektu nowej miotły;

67:30 - Czy ŁKS to już I-ligowiec?